LibertaGia

FacebookTwitterGoogle+LinkedInPrintShare

–OPIS PROGRAMU–
AUTOR: Paweł Rżysko

W tym wpisie chciał bym przedstawić wam wszystkie możliwe informacje które są mi znane na temat tego projektu, w razie kolejnych pytań wspólnie z Sylwią postaramy się odpowiedzieć. Poniżej zamieściłem również własne wnioski które utwierdziły mnie w przekonaniu że libertagia to projekt jakiego do tej pory nie było- co wam będę gadał patrzcie sami.

Ostatnio w związku z problemami które się pojawiły w Bannersbroker (czego oczywiście nikt nie mógł przewidzieć) szukałem możliwości dla siebie, bo przecież coś w życiu trzeb robić, za coś trzeba żyć. Czekałem tak naprawdę na projekt który będzie spełniał określone warunki , projekt posiadający pewnego rodzaju cechy, które zwrócą uwagę każdego kto do tej pory szedł lub próbował iść droga którą kreowało BB czy kilka innych projektów, a co niekonieczne poszło w stronę w którą miało iść. Do mnie osobiście płynęło średnio 2 propozycje biznesowe dziennie i za każdym razem było coś co mi nie leżało. Po ponad 5 miesiącach to się jednak zmieniło.

Opowiem wam jak to się u mnie zaczęło. Doskonale każdy z was zna takie postaci jak Rui Salvador oraz Sylwia Monika Bos( chociażby z czatu warsztaty BB które prowadziła Sylwia dla polaków praktycznie od samego początku). Są to osoby ściśle związane z BB , które tak jak i ja zaangażowały się w Bb na 100%. Poznałem osobiście Sylwię i Ruiego w Dublinie na konwencji BB, od tamtego czasu pozostawaliśmy z Sylwią w bardzo dobrej komitywie.

Któregoś dnia rozmawiając z Sylwią dowiedziałem się że Rui został twarzą projektu LibertaGia- Kilka słów jak to się stało. Wybrano go spośród kilkunastu kandydatów z całego świata. William Gill jeden z czołowych liderów Brazylijskich około rok temu został zaproszony do tego projektu często kontaktując się z Ruim, William często korzystał z pomocy Ruiego dlatego miał go w pamięci szukając twarzy firmy. William szukając twarzy firmy odwiedzili również i Ruiego a ten bardzo im się spodobał. Ciekawa historia zobaczcie jak działa reguła wzajemności , pomoc- propozycja:)

Oto Geneza nazwy Libertagia – Uwolnij się teraz, firma wierzy że ludzie mogą żyć lepiej, mogą uwolnić się z ubóstwa dlatego też pierwszy pakiet jest darmowy.
Biuro firmy znajduje się w Lizbonie- Portugalia w budynku obok siedziby Microsoft i apartamentu Cristiano Ronaldo.

Zadawałem mnóstwo pytań odnośnie projektu a co jedną odpowiedź którą uzyskiwałem od Sylwii byłem w szoku. To tak jakby moje prośby zostały wysłuchane, jakbym dostał na tacy projekt którego szukałem, musicie sobie wyobrazić co ja wtedy czułem. Byłem tak podekscytowany,3 dni nie spałem studiując informacje które uzyskałem od Sylwii.

Poniżej podam wam kilka rzeczy które wpłynęły na tego typu moje reakcje, które to mnie przekonały:

1. Projekt ten jest zbiorem wiedzy liderów z takich systemów jak Monavi BB, telexfree i BB, który jest przygotowywany w kuluarach od ponad 13 miesięcy , a który startuje dopiero 12 października 2013 r. — ta wiadomość mnie zatkała ponieważ doskonale zdaję sobie sprawę z tego jak wielki biznes i jak duże pieniądze zarobili ludzie którzy jako pierwsi zrobili Bannersbroker czy Telefree. Od zawsze chciałem wystartować w projektem który będzie kreował swoją markę od zera, tuż pod moim nosem , na moich oczach.

2.Biznes w którym można zacząć również z zerowym wkładem zarabiając od 8-15 $ tygodniowo za wykonywanie dziennych zadań. Ludzie nie wierzą i często potrzebują się przekonać na własne oczy że coś działa i prosperuje żeby podjąć jakiekolwiek dalsze kroki. Firma od razu o takich osobach pomyślała dlatego łatwość w rozwoju i promowaniu tego biznesu po prostu rozwaliła mnie na łopatki. Potem opisze ten pakiet.

3.Produktem jest początkowo aplikacja Live in the Box oparta na technologii ,,cloud’’ bardzo popularnej wśród takich firm jak gogle, apple czy amazon. Aplikacja ta obsługiwać będzie portale społecznościowe, czaty, będzie to miejsce które będzie służyło do przechowywania informacji (tak jak nasz dropbox) z powierzchnią od 3 Giga to 1 TB. To jest pierwszy produkt, chcą wprowadzać 2 aplikacje (produkty) miesięcznie a chcą dojść z czasem do poziomu 8. Niektóre będą darmowe a niektóre płatne. Kupując ten produkt otrzymujemy prawo do uzyskania różnego rodzaju profitów zarówno tygodniowych jak i miesięcznych.

4. System wypłat- firma podjęła ścisłą współpracę z bankiem który emituje dla nas 5000 kart debetowych (a nie tak jak do tej pory w różnych firmach karty prepaid). Są w stanie drukować 5000 kart dziennie.

5. Prezydent i CEO firmy – Rui Salvador – lider z krwi i kości, który zaufał tej firmie razem z Sylwią – skoro oni się tego podjęli i po rozmowach z prawnikami stwierdzili że idą w tę firmę jak w dym, dla mnie to bardzo dużo znaczy. Dodatkowo przepływ informacji w tym wypadku posiada bardzo krótki kanał Ja-Sylwia- Rui lub Ja- Rui a jest to bardzo ważne.

6. I prócz tego wiele innych czynników które omówię gdzieś w trakcie opisu specyfikacji tego systemu.

Przejdźmy zatem do opisu tego na czym faktycznie zarabiamy. Plan marketingowy będzie się różnił dla tych którzy będą działać sami i dla tych którzy będą chcieli budować zespół.

Biznes posiada 3 pakiety członkowskie czyli kontrakty, każdy zawierany na 52 tygodnie:

a.) Pakiet Bronze – darmowy na którym: Otrzymujemy powierzchnię 3 Giga dla aplikacji Live In the BOX. Zarabiamy od 8-15$ tygodniowo/40-60$miesięcznie za wykonywanie dziennych zadań. Otrzymujemy 15% z bezpośrednio zarekomendowanej osoby przykład: Wpisujemy osobę na pakiet Gold za 1499$ więc: każde 3$ wpłacone do systemu to 1 pkt więc 1499$/3= około 500 PKT 500 PKT x 15% = 75$ prowizji za zapisanie tej osoby. Prócz prowizji bezpośredniej (15%) jeżeli nasz polecony robi upgrade na silver otrzymujemy dodatkowo 30$ a jeśli na gold to otrzymujemy 50$ dodatkowo. Otrzymujemy 1% aż do 6 poziomu z wykonywanej pracy czyli z tego co zarobią te osoby.
Otrzymujemy 2% z miesięcznych opłat również do 6 poziomu.
Jeżeli ktoś nie poleca a więc zarabia tylko z wykonywanych zadań, nie posiada więc żadnych kosztów prowadzenia konta w projekcie LibertaGia.
Minimalna wypłata jaką może zlecić to 500$,
Jeżeli poleca – opłata miesięczna za polecanie to 50$ płatne dopiero w chwili zlecenia pierwszej wypłaty.

b.) Pakiet Silver- 899$ na którym: Otrzymujemy powierzchnię 500 Giga dla aplikacji Live In the BOX. Zarabiamy 40-60$ tygodniowo/160-240$ miesięcznie za wykonywanie dziennych zadań. Otrzymujemy 20% z bezpośrednio zarekomendowanej osoby przykład: Wpisujemy osobę na pakiet Gold za 1499$ więc: 3$=1 pkt, 1499$/3= około 500 PKT 500 PKT x 20% = 100$ prowizji za zapisanie tej osoby. Prócz prowizji bezpośredniej (20%) jeżeli my kupiliśmy silver i nasz polecony robi upgrade na silver otrzymujemy dodatkowo 40$ a jeśli na gold to otrzymujemy 70$ dodatkowo. Otrzymujemy 2% aż do 6 poziomu z wykonywanej pracy czyli z tego co zarobią te osoby.
Otrzymujemy 4% z miesięcznych opłat również do 6 poziomu.
Jeżeli ktoś nie poleca a więc zarabia tylko z wykonywanych zadań, nie posiada więc żadnych kosztów prowadzenia konta w projekcie LibertaGia.
Minimalna wypłata jaką może zlecić to 500$,
Jeżeli polecasz – opłata miesięczna za polecanie to 75$ płatne dopiero w momencie zlecenia pierwszej wypłaty.

c.) Pakiet Gold- 1499$ na którym: Otrzymujemy powierzchnię 1000 Giga czyli 1 TB dla aplikacji Live In the BOX. Zarabiamy 60-100$ tygodniowo/240-400$ miesięcznie za wykonywanie dziennych zadań. Otrzymujemy 30% z bezpośrednio zarekomendowanej osoby przykład:
Wpisujemy osobę na pakiet Gold za 1499$ więc: 3$=1 pkt, 1499$/3= około 500 PKT 500 PKT x 30%=150$ prowizji za zapisanie tej osoby.
Prócz prowizji bezpośredniej (30%) jeżeli my kupiliśmy gold i nasz polecony robi upgrade na silver otrzymujemy dodatkowo 60$ a jeśli na gold to otrzymujemy 100$ dodatkowo.
Otrzymujemy 2% aż do 6 poziomu z wykonywanej pracy czyli z tego co zarobią te osoby.
Otrzymujemy 6% z miesięcznych opłat również do 6 poziomu.
Jeżeli ktoś nie poleca a więc zarabia tylko z wykonywanych zadań, nie posiada więc żadnych kosztów prowadzenia konta w projekcie LibertaGia.
Minimalna wypłata jaką może zlecić to 500$.
Jeżeli polecasz – opłata miesięczna za polecanie to 100$ płatne dopiero w momencie zlecenia pierwszej wypłaty.

Tak więc tak wygląda dokładnie specyfikacja części informacji . Widać że jest to system przypominający Telexfree który spotkał się z dezaprobatą władz brazylijskich natomiast pieniądze które zarobili ludzie w rok czasu w telexfree są ogromne. Telexfree USA działa nadal i ma się coraz lepie a Nasz projekt jest zabezpieczony praktycznie z każdej strony co jest doświadczenie wyciągniętym z BB, telexfree i kilku innych programów, ponadto mamy informację o tym projekcie jeszcze 20 dni przed samym startem. Wykorzystując to myślę że każdy z nas doskonale wie co musi zrobić oraz jaka to jest szansa dla każdego kto uwierzy w ten biznes.

Wspominałem już że Prezydentem i CEO Libertagia jest Rui Salvador- postać nam znana, dyrektor do spraw marketingu to William Gill- jeden z największych brazylijski liderów. Sam projekt jest pomysłem 11 inwestorów których poznamy dopiero na zjazdach LibertaGia które będą organizowane na całym świecie. Liderów z Polski firma zaprasza na otwarcie więc będziemy na pewno lecieli, jeśli ktoś chętny dajcie znać. Mamy zagwarantowana rozmowę z inwestorami , Ruim i Wiliamem.

Do tego wszystkiego trzeba dodać że firma prosperuje w systemie binarnym. Jeśli w jednej nodze zdobędziesz 50 000 pkt a w nodze drugiej 40 000 pkt (niezależnie czy są to osoby zapisane przez ciebie, przez twoich ludzi, czy też przez twoich sponsorów to i tak punkty kumulują się).Masz wtedy płacone ze słabszej nogi czyli z 40 000 pkt a wysokość prowizji jest uzależniona od pakietu który sam wybrałeś:
- na pakiecie bronze zarobisz dodatkowo: 40 000 x 15%=6000$
- na pakiecie silver zarobisz dodatkowo: 40 000 x 20%= 8000$
- na pakiecie gold zarobisz dodatkowo: 40 000 x 30%= 12000$

Dla porównania pakiet Gold to 500 pkt.

Skoro wiesz jak już się liczy punkty i jak się z nich zarabia pokażę CI teraz co mają jeszcze dla nas, bo to jeszcze nie koniec wrażeń. Otóż poniżej widnieje niesamowity PLAN KARIERY który jest zbliżony do planu Monavi, tylko że z małą różnicą w MV trzeba zamawiać soczek i chcieć pić go, a w Libertagia wchodzisz do biznesu po to by zarabiać od 8do 100$ tygodniowo za wykonywanie dziennych zleceń.

Plan kariery i nagrody:

1. Poziom Ruby: – 70000 PKT; Nagrody: otrzymujemy spinkę i szkolenie liderów
2. Poziom Emerald – 150000 PKT; Nagrody: otrzymujemy spinkę, szkolenie liderów, zestaw przedsiębiorcy oraz specjalny udział w zyskach firmy
3. Poziom Diamond Ecutive – 600 000 PKT; Nagrody: otrzymujemy spinkę , złoty pierścień, nagroda milionerów ,specjalny udział w zyskach
4. Poziom Diamond Executive Double – 3 500 000 PKT; Nagrody: otrzymujemy broszkę i wspaniały rejs.
5. Poziom Diamond Executive Triple Diamond – 10 000 000 PKT; Nagrody: spinka i luksusowe auto
6. Global Ambasador- 50 000 000 PKT; Nagrody: Ferrari lub Willa, pierscien ambasadora
7. Partner – 100 000 000 PKT; Nagrody: Spinka i udziały w zyskach
8. Partner Director – 500 000 000 PKT; Nagrody: Spinka , regionalne biuro i udział w zyskach
9. Partner President 950 000 000 PKT: Nagrody: Spinka , życiowa pensja , udział w zyskach

Dla osób które nie lubią podążać tempem żółwia i nie chcą czekać 12 miesięcy na nagrody firma przygotowała jeszcze większe i szybsze poziomy oraz idące za tym zabawki do zdobycie:
1. Poziom Seller Rating – Zanotuj sprzedaż wysokości 350 PKT w każdym z 4 kolejnych tygodni a otrzymasz: szkoła liderów i telefon z androidem
2. Poziom Junior Rating – Zanotuj sprzedaż na 2 000 PKT w każdym ze 4 następujących po sobie tygodni a otrzymasz: Spinka, sklep i ultrabook
3. Poziom Senior Rating – Zanotuj sprzedaż na 800 000 PKT w skali 12 miesięcy a otrzymasz: Rejs i luksusowe auto.
4. Poziom Master – Zanotuj sprzedaż na poziomie 2 000 000 PKT w skali 12 miesięcy a otrzymasz: Willa

Firma przewidziała również konkursy z nagrodami, raz dziennie, raz w tygodniu lub miesiącu będą losowania nagród od tel, laptopa telewizorów aż po samochody i wille. Każdy ma równe szanse! Wiele projektów w których byliśmy czy jesteśmy są na runku pół roku , 3 lata , rok… Zawsze ktoś dany projekt zaczyna, z reguły jeśli jest to dobry projekt to ta osoba bardzo dobrze na tym wychodzi. W mojej ocenie dobrym projektem jest właśnie Libertagia natomiast z miłą chęcią posłucham waszych opinii. Komu się podoba?

Zadajcie sobie pytanie czy skoro projekt jest w fazie pracy już ponad 13 miesięcy, skoro budują całą otoczkę marketingową , podejmują ścisłą współpracę z bankiem, szukają odpowiedzialnej osoby która poprowadzi ten projekt prowadząc długą selekcję wśród kilkunastu ludzi na całym świecie, a w końcowym efekcie wybór jest podparty przyjaźnią Ruiego i Williama. Dla mnie wnioski są proste, ten projekt jest dla nas szansą i tak Ja go traktuję dlatego ja jestem w nim rękami i nogami, całym sobą!

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Link do rejestracji, zapraszam wszystkich do współpracy. Zaczynamy pakietem Bronze – BEZPŁATNYM i zobaczymy co będzie dalej.
http://libertagia.com/mareczekg
Informacje po angielsku możesz znaleźć tu:
https://s3.amazonaws.com/cdn.libertagia/presentation-liberta_gia-beta-1.2.ppsx

FacebookTwitterGoogle+LinkedInPrintShare
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „LibertaGia

 1. Marek pisze:

  Dla tych co się już zarejestrowali w LIBERTAGIA:
  Struktura poleconych wypełnią się binarnie, więc nawet jak sam nie polecasz, to możesz dostać ludzi z góry. Aby mieć maksimum korzyści ze struktury pod sobą trzeba przełączać strony LEFT – RIGHT.
  Uwaga – zwróćcie uwagę i przełączajcie sobie w strukturze strony (nogi) w jakie chcecie otrzymywać rejestracje. W programie są spadochroniarze.Samemu można zarejestrować 2 osoby a dalej opadają kolejne niżej. To my decydujemy czy zlecą na prawo czy na lewo. Starajmy się równomiernie budować struktury binarne. Służy do tego przełącznik Left-Right. Przełączając sobie strony to następni „spadochroniarze” pójdą bardziej równomiernie. Premia jest zawsze za słabszą „nogę” więc trzeba dążyć do równowagi w rozmieszczeniu poleconych, nawet jak się ich samemu nie zdobywa

 2. Wojtek pisze:

  Witam. Mam maly problem…. przezprzypadek zmienilem swoj plan z bronze na silver nie wiem jak moge sie od tego odwolac. Czy moge prosic o pomoc ?

  • Marek pisze:

   Jeżeli tylko przełączyłeś plan, a nie zatwierdziłeś wpisując secondary password, i co za tym idzie nie został zatwierdzony invois za upgrade, to mozesz nic nie robić. Korzystać z konta tak jak do tej pory.
   Nie powinno się nic zdarzyć i wszystko powinno funkcjonować. Zawsze możesz napisać do supportu (po angielsku) z głównej strony http://www.libertagia.com. Jeżeli powstał invois to kontakt z suportem jest jak najbardziej wskazany.

Możliwość komentowania jest wyłączona.